Продавець Azolla інтернет-магазин розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
4037 відгуків

Купити іграшки з Америки! А чи варто?!

Купити іграшки з Америки! А чи варто?!

    Усім доброго часу доби, друзі! Повідомлення для написання цієї статті стали часті  питання від наших покупців щодо «згадково низьких» цін на продукцію, що продається нами, і відповідно  побоювання, що ці товари (в основному Роботи-трансформери) є неоригінальними.

   Далітиметься про те, чому все-таки такі низькі ціни та чому до цього потрібно ставитися нормально, а не з підозрою.

   З давніх-давен серед багатьох інтернет-магазинів іноді маловідомі, а  іноді досить великих і добре впізнаваних, стало популярним в описі до своєї продукції робити приписки «Оригінал зі США», «Кочесні іграшки з Америки», «Виробництво США» и т.д . На нашу думку, такі гасла часто є більш спекулятивними й введеними покупців в оману, ніж інформативними та додають цінність продукції, яку вони продаються. Так, звичайно, можна розповідати покупцеві, що шукає своїй дитині найкраще та якісне, що нижче цієї ціни ви «оригінал»  не купіть, а все інше —  підробки та все в такому дусі, але ці  заявити є не більш ніж голосовий плануляцій на  почуттям надійних батьків, які бажають найкращого для своїх дітей. І ми спробуємо пояснити чому.

    Американські топ бренди давно винесли виробництво своєї продукції за територію Америки, як країни, і навіть як континенти. На цей момент майже все виробляється в Азії, загалом Китаї, але зараз, через щораз більшу ціну на робочу силу в «Поденбузній», починає зміщуватисяess  ― у пошуках, поки все ще, бюджетнішої праці.  Яскравий приклад тому   ― Роботи-трансформери компанії Hasbro, , які завжди вироблялися в Китаї, тепер усе більше виробляються у В'єтнамі: «Трансформери 4», «Роботи під прикриттям».

   Жодних сумнівів, що багато магазинів не вводять і Проте везуть свої товари з Америки, з таких популярних майданчиків як: eBay, Amazon, Toywiz і т.д., купуючи їх, іноді там по роздрібних або дрібнооптових цінах  і продаючи їх своєму покупцеві  в Україні, ставлячи ще плюс свою націнку. Але ключовим моментом є наступне  ― ці іграшки зійшли з одних конвеєрів, одою або понад, уже відомих, азійських фабрик. Тобто виходить, Дотримуючись зовсім дивної логіки, іграшці, щоб стати більш «оригінальною»  і потрапити до українського покупця, як-от «продукту з США» — потрібно обіграти половину Земної кулі, подорожувати в 1.5-2, а іноді й тричі (і далі ми надемо конкретні приклади)?. Напевно, це питання стосується розряду риторичних.  

  Щодо нашої компанії, то ми ніколи не приховували, що нашими постачальниками є переважно великі дилери, того ж Hasbro, , але на Азіатському ринку, а знаючи їхні правила гри та любов до демпінгу, то на виході ми отримуємо дуже прийнятні закупові ціни  з такою самою якістю, як і «Товари зі США».

    Виведення з цієї статті  звичайно ж, кожен зробить для себе сам, ми ж  просто дали трохи інформації для роздумів. Певна річ, ми  все любить своїх дітей і намагається дати їм найкраще, але дорожче — чи завжди краще? Тому купуючи «оригінальні іграшки з Америки» будьте  пильніші,  частіше перевіряйте рекомендовані роздрібні ціни на офіційних сайтів компаній, яким належить той чи інший бренд і не переплавляйте у 2-х, а то й 3-кратних розмірах.

  Щоб не бути голосовними, нижче ми надаємо приклади наших цін на найпопулярніші трансформери та порівнюємо їх із цінами інших українських топових інтернет-магазинів,  а також нанесіть посилання на рекомендовані роздрібні ціни з офіційного сайту все тій самій компанії Hasbro.

 

P.S. Прочитавши, була написана на початку лютого 2016 року, тому ціни та курс долара можуть не відповідати  повної дійсності на момент її прочитання Вами, але суть від цього не змінюється.

P.P.S. Крім усього іншого, хочемо зауважити, що не кричуємо жодної з перерахованих нижче інтернет-магазинів  за їхню цінову політика та надану інформацію про товарі, а всього лише хочемо донести справедливість наших цін до нашого покупця.

 

1.     One Step Mega Bumblebee Hasbro:

Ціна azolla.com.ua – 699 грн  посилання

Ціна knigograd.com.ua  1599 грн  посилання

Рекомендована ціна Hasbro 29.9$*25= 747.5 грн посилання

 

2.     First Edition Optimus Prime:

Ціна azolla.com.ua  ― 799 грн. (активна ціна  на момент написання статті надалі якщо й виросте, то незначно). посилання

Ціна jam.kiev.ua  ― 1990 грн.  посилання

Ціна amazon.com 43$*25= 1075 грн.  посилання  (Не змогли знайти річок. рос. ціну на  офіційному сайті Hasbro)

 

3.   Grimlock Transformers 4 Flip & Change

Ціна azolla.com.ua 699 грн. посилання

Цена babytown.com.ua 1450 грн.  посилання

Рекомендована ціна Hasbro 19.9$*25= 498 грн  посилання

 

4.  Bumblebee  Warrior “Robots in Disguise”

Ціна azolla.com.ua 399 грн. посилання

Цена igrashky.ua 579  грн.  посилання

Рекомендована ціна Hasbro 14.99$*25= 375 грн.  посилання

 

5.  Bumblebee 3 steps changers

Ціна azolla.com.ua 649 грн. посилання

Цена knigograd.com.ua 1099 грн. посилання

Рекомендована ціна Hasbro 19.9$*25= 498 грн.  посилання

З повагою, колектив інтернет-магазина Azolla

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner